Svatební dorty na objednávku

Svatební dorty na objednávku

Společnost Guljardo vyrobí svatební dort v Praze. Můžete nám dodat svoje obrázky nebo si vybrat jak bude dort vypadat z našeho ilustrovaného katalogu. V každém případě získáte skutečné mistrovské dílo spojující nejlepší tradice a moderní cukrářské technologie.

Svatební dorty na objednávku

Největšími milovníky sladkých dezertů jsou samozřejmě děti. Bez sladkostí se neobejde ani jedna dětská oslava a aby se znalce cukrářských výrobků opravdu podařilo překvapit, je nutné promyslet každý detail. Cukrárna Guljardo nabízí exkluzivní dětské dorty na objednávku v Praze.

Svatba je nejslavnostnější událostí v životě mladých lidí a nezapomenutelný okamžik pro příbuzné a přátele. Vrcholem svatební hostiny je překrásný svatební dort, jehož vytvoření stojí za to svěřit skutečným odborníkům z Guljardo. Můžete si vybrat a objednat svatební dort v Praze, který každého překvapí svojí vynikající chutí a neopakovatelným vzhledem.

Nejkrásnější svatební dezerty

Nabízet na svatbě hostům sladké dezerty je dlouholetou tradicí. Má se za to, že novomanželé tak rozdávají všem svým hostům kousky radosti a dobré nálady. Jaký na svatbu objednat dort záleží na celkovém stylu oslavy, osobních preferencích a počtu hostů.

Jakákoliv svatba – to jsou nejen šťastní novomanželé a hosté, tradiční bílé šaty a holubi. Žádnou svatbu si nelze představit bez dortu.

O ceně dortu rozhoduje množství a výběr ovoce, náročnost zdobení, počet prokrojení a náročnost tvaru. Nevíte si rady? +420 776 152 835