Dorty na zakázku

Dorty na zakázku

Pokud v Praze najdete alespoň jedno dítě, které nepotěší sladký a neobvyklý dort, vězte, že je to tím, že ještě nikdy neochutnalo dětský dort na objednávku od Guajardo v Praze. Každá oslava je pro dítko důležitou a radostnou událostí, na které je vždy v centru pozornosti. Udělejte pro své dítě oslavu veselou a pestrou tím, že mu objednáte dětský dort v Praze s originálním, zajímavým obrázkem, vtipným a dojemným nápisem, výbornými na chuť figurkami oblíbených kreslených postaviček nebo hrdinů z počítačových her.

dětské dorty praha

A představte si radost dítka, které na dortu najde svoji vlastní fotku, která visí nad vaším pracovním stolem. Takovou fotečku je možné navíc i sníst. Jakýkoli kreslený hrdina, autíčko nebo robot – povolte uzdu své fantazie společně s námi – veselí a radost vašeho potomka je pro naše cukráře opravdovým potěšením. A v neposlední řadě si nemusíte dělat starosti s kvalitou surovin a bezpečností, pokud jde o zdraví vašich dětí. Objednejte si dětský dort v Praze v cukrárně Guljardo a my se postaráme o vše, aby oslava byla pro vaše dítě nezapomenutelná.

Přejete si uspořádat nezapomenutelnou oslavu a potěšit své hosty? Nabízíme Vám dorty na zakázku jakéhokoliv tvaru a vzhledu, zvláštní přístup ke každé objednávce našich klientů! Dorty, které nabízíme na objednávku, jsou vyráběny pouze z čerstvých a kvalitních surovin, díky čemuž dosahujeme dokonalé harmonie chuti a krásy hotového cukrárenského výrobku. Ke každé objednávce přistupujeme s maximální péčí a starostlivostí a vkládáme do dezertů nejen své dovednosti, ale také lásku. Proto jsou všichni naši zákazníci vždy spokojeni s výsledkem a doporučují naši cukrárnu svým kamarádům a známým!