dorty na objednávku praha

Dorty na objednávku Praha

Dorty na objednávku praha

Dorty na objednávku Praha – to je pracovitost, znalosti, zkušenosti a láska celého našeho týmu. Již několik let pro Vás připravujeme ty nejlepší dezerty a zmrzliny, nabízíme Vám naši kreativitu. Vaše vděčnost a Vaše dobrá nálada jsou pro nás tou nejlepší odměnou a stimulem k další práci – vytvářet nové dezerty, oživovat tradiční receptury a realizovat Vaše nejtajnější přání. Prioritou společnosti je nabízet našim hostům a klientům pouze vysoce kvalitní produkci, která splňuje i ty nejpřísnější normy a odpovídá i těm nejvytříbenějším chutím.

Co pro vás znamená svatební dort? Dokonalý vkus a estetiku, brilanci a eleganci? Možná neobvyklou kombinaci chutí a barev? Rádi zrealizujeme jakýkoli Váš nápad a vyrobíme dort hodný Vaší oslavy. Možná potřebujete dort na dětskou oslavu? Vašemu dítku a všem hostům se určitě bude líbit provedení v podání našich cukrářů. Vždy rádi přijmeme jakékoliv návrhy na vzhled vašeho dortu. Dorty jsou také chutí dětství. Kdo nemá ve vzpomínkách maminčin šlehačkový dort? Nebo čokoládový dort vychválený Audrey Hepburnovou? Pokud chcete své hosty překvapit, v našem katalogu najdete i originálnější chutě: Tiramisu, čokoládový dort, dort se sušenými švestkami a další.


Když přemýšlíme o tom, jak připravit krásnou a nezapomenutelnou oslavu, obvykle pečlivě připravujeme menu. A jak je v tomto případě možné obejít se bez dortu – hlavní ozdoby stolu?

Cena dortu od 1200,-Kč/kg (konkrétní cena Vám bude sdělena po obdržení zadání na výrobu dortu podle náročnosti provedení).