Dorty na zakázku online v Praze

Dorty na zakázku online v Praze

Výroba dortů na zakázku s rozvozem domů je jednou ze služeb cukrárny Guljardo v Praze.
U nás se objednávají autorské zákusky na osobní a rodinné oslavy, firemní večírky a jiné
slavnostní události nebo jen pro případ návštěvy. Vynikající chuť dortů je zajištěna vysoce
kvalitními surovinami: pravá čokoláda, zralé ovoce, čerstvé mléčné výrobky. Dezerty
neobsahují žádná umělá aroma ani konzervační látky.

Dorty na zakázku online v Praze

Cena dortu od 1200,-Kč/kg (konkrétní cena Vám bude sdělena po obdržení zadání na výrobu dortu podle náročnosti provedení).
Když přemýšlíme o tom, jak připravit krásnou a nezapomenutelnou oslavu, obvykle pečlivě připravujeme menu.
A jak je v tomto případě možné obejít se bez dortu – hlavní ozdoby stolu?

Co může být lepší než zdravé, veselé a šťastné dítě. Malé děti milují kreslené filmy a různé dětské pohádky a věří jim! Můžete si vybrat pro Vás ten nejvhodnější vzhled a za pomoci našich cukrářů vytvořit krásný, nápaditý, lahodný dort, který nepochybně potěší Vaši ratolest. Nejčastěji se prodávají dětské dorty s nejrůznějšími motivy. Ať už je to superhrdina z animovaného filmu, postavička z počítačové hry, krásný pohádkový domeček, oblíbené autíčko Vašeho dítěte nebo pirátská loď. Určitě využijte možnost “objednávka dortů na míru.

Jakákoliv svatba – to jsou nejen šťastní novomanželé a hosté, tradiční bílé šaty a holubi. Žádnou svatbu si nelze představit bez dortu. Přičemž právě dort se v určitou chvíli stává hlavním protagonistou, neboť mnozí hosté se ve večerních hodinách těší právě na sladkou pochoutku, která nesmí zklamat. A pokud je potřeba svatební dort koupit, pak nechť to bude chutný dort grandiózního vzhledu.