Sváteční dorty

Sváteční dorty

Dodáváme dorty na zakázku: sváteční dorty

 

Přejete si uspořádat nezapomenutelnou oslavu a potěšit své hosty? Nabízíme Vám dorty na zakázku jakéhokoliv tvaru a vzhledu, zvláštní přístup ke každé objednávce našich klientů! Dorty, které nabízíme na objednávku, jsou vyráběny pouze z čerstvých a kvalitních surovin, díky čemuž dosahujeme dokonalé harmonie chuti a krásy hotového cukrárenského výrobku. Ke každé objednávce přistupujeme s maximální péčí a starostlivostí a vkládáme do dezertů nejen své dovednosti, ale také lásku. Proto jsou všichni naši zákazníci vždy spokojeni s výsledkem a doporučují naši cukrárnu svým kamarádům a známým!

sváteční dorty – Nadýchaná šlehačka, šťavnatá chuť zralého ovoce a tající na jazyku mléčná čokoláda – dezerty umí zvednout náladu a dodat energii na celý den. Plánujete narozeniny, raut nebo firemní akci? Teď už není potřeba stát celý den u trouby, aby bylo možné potěšit hosty sladkostmi – jednoduše udělejte objednávku na našem webu.

Vyrábíme i několikapatrové dorty , i ty úplně nejmenší dortíky , tzv cupcakes
Veškeré dorty a sladkosti připravujeme z domácích a sezonních surovin dle ověřených receptur z celého světa a s takovou vášni, že se z nich stávají skutečné lahůdky!

Představujeme vám nejlepší dezerty na světě Guljardo
Dezerty umí zvednout náladu a dodat energii na celý den. Plánujete narozeniny, raut nebo firemní akci? Teď už není potřeba stát celý den u trouby, aby bylo možné potěšit hosty sladkostmi – jednoduše udělejte objednávku na našem webu. Cena 38 Kč / 50 gr! 50gr = 1 kus. Minimální objednávka: 15kusů

Objednávka