Dorty praha 4

Dorty praha 4

Svatba je nejslavnostnější událostí v životě mladých lidí a nezapomenutelný okamžik pro příbuzné a přátele. Vrcholem svatební hostiny je překrásný svatební dort, jehož vytvoření stojí za to svěřit skutečným odborníkům z Guljardo. Můžete si vybrat a objednat svatební dort v Praze, který každého překvapí svojí vynikající chutí a neopakovatelným vzhledem.

Nejkrásnější svatební dezerty

Nabízet na svatbě hostům sladké dezerty je dlouholetou tradicí. Má se za to, že novomanželé tak rozdávají všem svým hostům kousky radosti a dobré nálady. Jaký na svatbu objednat dort záleží na celkovém stylu oslavy, osobních preferencích a počtu hostů.

Dorty praha 4

Dort můžeme ozdobit marcipánovými figurkami dle vašeho přání, stejně tak si můžete vybrat ze tří možností, čím dort naplníme: máslová, tvarohová či šlehačková náplň.

Jakákoliv svatba – to jsou nejen šťastní novomanželé a hosté, tradiční bílé šaty a holubi. Žádnou svatbu si nelze představit bez dortu. Přičemž právě dort se v určitou chvíli stává hlavním protagonistou, neboť mnozí hosté se ve večerních hodinách těší právě na sladkou pochoutku, která nesmí zklamat. A pokud je potřeba svatební dort koupit, pak nechť to bude chutný dort grandiózního vzhledu.

O ceně dortu rozhoduje množství a výběr ovoce, náročnost zdobení, počet prokrojení a náročnost tvaru. Nevíte si rady? +420 776 152 835